Series
Ratings
31
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0