Series
Ratings
26
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 5.0
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 4.5
Ichikei's CrowRated ★ 4.5
PengRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0