Titles you rated
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5