Titles you rated
American PsychoRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0