Series
Ratings
24
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5