Movies
Ratings
51
The IncrediblesRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
BrothersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5