Titles you rated
Phantom Singer 2Rated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 4.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0