Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.5
Fugitive BoysRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0