Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
RealRated ★ 1.5
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0