Movies
Ratings
554
The Great FloodRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0