Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0- Haneuljae's MurderRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 1.5
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.5