Movies
Ratings
101
The PrestigeRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0