Titles you rated
Battle of the SexesRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Last ChristmasRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 4.0
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 3.5
The Tree of LifeRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.5
PosthumousRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
The ProfessorRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
What IfRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0