Movies
Ratings
28
About TimeRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0