Movies
Ratings
32
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0