Titles you rated
The PenthouseRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
The Return of SupermanRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5