Series
Ratings
141- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 3.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.5
- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
The Trials of Gabriel FernandezRated ★ 4.5
The Devil Next DoorRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5