Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5