Movies
Ratings
318
CocoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The NunRated ★ 3.0
Partly CloudyRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 2.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
GamerRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5