Series
Ratings
37
AnnaRated ★ 4.0
Tiny CreaturesRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0