Movies
Ratings
22
VeteranRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 0.5
FlippedRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
RoomRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5- Big fishRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0- Will Not ChangeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 2.5