Movies
Ratings
26
Hail the JudgeRated ★ 5.0
SuburbiconRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 0.5
Children of MenRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The HappeningsRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 5.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Chilsu and MansuRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 0.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
Justice HighRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0