Series
Ratings
26
Gangland UndercoverRated ★ 1.0
Pride and PrejudiceRated ★ 0.5
South Korean ForeignersRated ★ 0.5
Crime SceneRated ★ 0.5
LeverageRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 0.5
True DetectiveRated ★ 5.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 0.5
- Toy SoldiersRated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 1.0- 다큐프라임 - 황금비율의 원리Rated ★ 1.0
- 세계테마기행 - 대륙의 천하절경, 광시Rated ★ 3.5
- The Lost RoomRated ★ 5.0
- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0