Titles you rated
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5