Titles you rated
FluRated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The AssassinRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5