Titles you rated
The GiverRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5