Titles you rated
ClickRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.5
MindhuntersRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
FlyboysRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.5
UnleashedRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0