Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5