Movies
Ratings
100
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.5
FrozenRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 2.5
- WishRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0