Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 0.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 0.5