Movies
Ratings
133
The FortressRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0