Movies
Ratings
445- The Steel ForceRated ★ 2.5
Hong Gil DongRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Hardcore HenryRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5