Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 4.0
BambiRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5