Titles you rated
Chief KimRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0