Titles you rated
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
SpreadRated ★ 1.0
42Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
White VengeanceRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0