Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
TwoRated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Madame WebRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 3.0
StrawRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5