Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The BoyfriendRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0