Movies
Ratings
640
Three KingsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Days of ThunderRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5