Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
3096 DaysRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.5
Grave EncountersRated ★ 1.5
NoahRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
SunshineRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.5