Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5