Titles you rated
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0