Movies
Ratings
320
Last HolidayRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Last ChristmasRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5