Titles you rated
A MuseRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
2012Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
FluRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5