Titles you rated
Cast AwayRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
SickoRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 1.0
MoneyRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5