Movies
Ratings
30
Memories of MurderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
HeavyweightsRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
FirestormRated ★ 3.0