Titles you rated
The AviatorRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 1.0
Pitch BlackRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
HandphoneRated ★ 0.5