Series
Ratings
24
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5