Movies
Ratings
148
The Terror LiveRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0