Titles you rated
MonstarRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5