Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0